DARMOWE OGŁOSZENIA

Pracownik Produkcji - sekcja pierza - Kutno

Numer: 211334
Data dodania:
04 08 2023
      Pracownik Produkcji - sekcja pierza
miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108
OBOWIĄZKI:
• praca przy linii produkcyjnej
• obróbka pierza – pranie, suszenie, pakowanie
• kontrola jakości produktu
OCZEKUJEMY:
• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym: 03:00 – 11:00, 11:00 – 19:00, 19:00 – 03:00.
• mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
OFERUJEMY:
• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
• wynagrodzenie od 4850 zł brutto miesięcznie (3700 zł brutto/miesięcznie + 1150 zł premia)
• zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
• ubezpieczenie grupowe PZU
• wynagrodzenie: 4 850 zł - 4 851 zł zł / mies. brutto

W odpowiedzi na niniejszą ofertę CV prosimy kierować na adres mailowy:
alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem - Pracownik Produkcji - sekcja pierza

Prosimy o dopisanie klauzuli RODO:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CEDROB S.A. z siedzibą w Ujazdówku Ujazdówek 2a, 06-400 Ciechanów, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”
Pracownik Produkcji - sekcja pierzaWojewództwo: łódzkie (Kutno)
Pracownik Produkcji - sekcja pierza23323210
Wyświetleń: 2897