DARMOWE OGŁOSZENIA

Trener Call Center - Poznań

Kategoria: PRACA (Pozostałe)
Numer: 122290
Data dodania:
18 02 2014
      About You.Pl Doradztwo Personalne dla swojego Klienta z branży handlowej, który zdobył na swoim rynku pozycję lidera innowacji aktywnie działający między innymi na terenie Polski, w chwili obecnej poszukuje kandydata na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

Osoba na tym stanowisku zajmować się będzie m.in.:

• Prowadzeniem szkoleń (grupowych i indywidualnych) produktowo-sprzedażowych i innych, związanych z rozwojem pracowników,
• Budowaniem i prowadzeniem efektywnych zespołów sprzedażowych,
• Opracowywaniem koncepcji, planowaniem, realizacją i monitorowaniem efektywności prowadzonych działań szkoleniowych,
• Dbałością o standardy obsługi klienta i jakości prezentacji sprzedażowych.

ZAPEWNIAMY:
• Wynagrodzenie stałe na wysokim poziomie oraz korzystny system prowizyjny jak i premiowy,
• Zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę
• Wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wewnętrzne szkolenie wdrożeniowe do pracy

OCZEKUJEMY:

• Minimum 5-letniego doświadczenia trenerskiego w obszarze realizacji szkoleń i rozwoju kompetencji pracowników,
• Kilkuletniego doświadczenie popartego sukcesami na podobnym stanowisku w branży sprzedaży bezpośredniej
• Umiejętności skutecznego zarządzania zespołem pracowników
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• Znajomości pakietu Ms Office
• Prawa jazdy kategorii B
• Mile widziane certyfikaty i uprawnienia trenerskie
• Umiejętności analizowania efektów akcji marketingowych prowadzonych w kanale on-line,
• Odpowiedzialności i kreatywności
• Gotowości do uczestnictwa w podróżach służbowych

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:

otylia_lubocka@aboutyou.pl

z podaniem nr ref. Trener Call Center

Do CV prosimy dołączyć niniejszą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest About You Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Spichrzowej 19. Państwa dane osobowe wykorzystane zostaną w celu przeprowadzenia rekrutacji przez spółkę. Podanie przez Państwa tych danych jest dobrowolne. Mają Państwo prawo wglądu do tych danych oraz ich udostępniania.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie prawo przedstawienia kandydatom innej oferty niż podana w ogłoszeniu.
Trener Call Center - PoznańWojewództwo: wielkopolskie (Poznań)
Trener Call Center - Poznań058 322 12 54
Wyświetleń: 6071
Monter kolektorów słonecznych<br />RacibórzSPRZEDAM ETUI DO TABLETA<br />SwarzędzFiber laser Weni WS 1313FL Ploter laserowy<br />NysaJantur Przewóz osób <br />Gryfów Śl.Kursy na podesty ruchome, zwyżki. UDT Niska cena KrakówJust Tours Dubai – Best Holiday Destination	Trener Call Center - Poznań
Monter kolektorów słonecznych
Racibórz
SPRZEDAM ETUI DO TABLETA
Swarzędz
Fiber laser Weni WS 1313FL Ploter laserowy
Nysa
Jantur Przewóz osób
Gryfów Śl.
Kursy na podesty ruchome, zwyżki. UDT Niska cena KrakówJust Tours Dubai – Best Holiday Destination Trener Call Center - Poznań