DARMOWE OGŁOSZENIA

Neurolog dziecięcy

Neurolog dziecięcy - Wrocław

Numer: 192941
Data dodania:
15 07 2019
      W związku z dynamicznym rozwojem Dolnośląskiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do współpracy neurologa dziecięcego

Nr referencyjny: DCP/2019/NEUROLOG DZIECIĘCY

Opis stanowiska:
• przeprowadzenia konsultacji neurologicznych,
• prowadzenie dokumentacji medycznej,
• współpraca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:
• aktualne prawo wykonywania zawodu,
• ukończona specjalizacja lub przynajmniej połowa specjalizacji,
• znajomość obsługi komputera,
• umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,
• nastawienie na jakość obsługi pacjenta,
• znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• możliwość pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijającym się Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
• możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę, organizację obsługi pacjenta i wsparcie medyczne,
• przyjazną atmosferę,
• elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia,
• atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokumentów (skany) potwierdzających kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomości DCP/2019/NEUROLOG DZIECIĘCY
Neurolog dziecięcyWojewództwo: dolnośląskie (Wrocław)
Neurolog dziecięcydcp.wroclaw.pl
Wyświetleń: 9997
ETAT dla Emerytowanych Pracowników Policji ABW, SG, CBŚDezynfekcja sprzątanie po zmarłym  zgonie wypadku <br />BiałobrzegiSprzątanie biur, osiedli, obiektów handlowychMatura Certyfikat Dyplom Studia Magister Licencjat<br />Cała PolskaUczelniane dyplomyKino domowe LG LH-S760IA<br />ChełmnoNeurolog dziecięcy<br />Wrocław
ETAT dla Emerytowanych Pracowników Policji ABW, SG, CBŚDezynfekcja sprzątanie po zmarłym zgonie wypadku
Białobrzegi
Sprzątanie biur, osiedli, obiektów handlowychMatura Certyfikat Dyplom Studia Magister Licencjat
Cała Polska
Uczelniane dyplomyKino domowe LG LH-S760IA
Chełmno
Wrocław