Strona darmowych ogłoszeń bez logowania.

DARMOWE OGŁOSZENIA

 

Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizgu - Oborniki

Kategoria: TURYSTYKA (Jeziora)
Numer: 142739
Data dodania:
20 02 2015
Edytuj
Usuń
Poleć ogłoszenie
Przypomnij hasło
Wyróżnij ogłoszenie
Dodaj ogłoszenie do schowka
Dodaj ogłoszenie do ulubionych
      Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizgu
Luksusowy gentleman jacht z opcją pływania w ślizgu
Nautika 1100 River to kolejny pomysł na przekroczenie standardów obowiązujących na rynku jachtów motorowych. Podobnie jak inne modele z tej linii, łączy w sobie zalety houseboatów i łodzi typowo motorowych. Nautika 1100 R to łódź zwinna, o dużej manewrowalności, świetnej widoczności (możliwość zamontowania koła sterowego na dziobie) i niewielkim zanurzeniu. Ster i silnik strumieniowy umożliwiają obrót w miejscu o 360 stopni, z łatwością da się nią podpłynąć do każdego typu brzegu. To model, który pozwala cieszyć się słońcem dzięki przestronnej platformie słonecznej z dopinanym materacem.
Ponadto łódź jest bezpieczna dla dzieci i osób starszych. Cechuje się funkcjonalnością i łatwością w komunikacji (półpokłady ułatwiają przejście do części dziobowej i pokładu słonecznego). Nautika 1100 River została zaprojektowana z myślą o możliwości rozbudowywania i dostosowywania jednostki do swoich potrzeb, zarówno pod względem designu wnętrza, jak i wyposażenia. Łódź jest dostępna w wersji dwukabinowej, z dużym salonem gościnnym i kambuzem.

Dane techniczne:
1. Długość całkowita: 10,8 m
2. Długość kadłuba: 9,95 m
3. Szerokość: 3,45 m
4. Zanurzenie: 0,9 m
5. Masa całkowita jachtu: 5500 kg
6. Waga balastu: 800 kg
7. Silnik (max): 300 HP
8. Zbiornik paliwa: 700 l
9. Zbiornik wody: 300 l
10. Zbiornik fekaliów: 130 l
11. Wysokość z balastem (wymiary transportowe): 3,8 m
12. Szerokość (wymiary transportowe): 3,55 m
13. Długość (wymiary transportowe): 10,8 m
14. Kategoria projektowa: B-8
15. Projektant - Andrzej Skrzat

Cena brutto: 245 877 PLN
Szczegóły na stronie: www.shafran-sail.com
Kontakt: 607 72 83 82
Zgłoś naruszenie zasad
Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizguWojewództwo: wielkopolskie (Oborniki)
Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizgu607728382
Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizgu
Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizguwww.shafran-sail.com
Wyświetleń: 3724
Przewozy międzynarodowe Polska, Niemcy, Holandia, Belgia<br />ChełmSzycie parasole piwne altany ogrodowe przedsionki camp<br />WąbrzeźnoSzycie parasole piwne, altany ogrodowe, przedsionki camping <br />ŚwidwinAquaner 29<br />PoznańDomki nad Jeziorem Złotnickim do 2,4,6,8 osób KarłowicePAKIET ANDRZEJKOWY W SERCU BESKIDÓW <br />Węgierska GórkaNautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizgu<br />Oborniki
Przewozy międzynarodowe Polska, Niemcy, Holandia, Belgia
Chełm
Szycie parasole piwne altany ogrodowe przedsionki camp
Wąbrzeźno
Szycie parasole piwne, altany ogrodowe, przedsionki camping
Świdwin
Aquaner 29
Poznań
Domki nad Jeziorem Złotnickim do 2,4,6,8 osób KarłowicePAKIET ANDRZEJKOWY W SERCU BESKIDÓW
Węgierska Górka
Nautika 1100 R - jacht z opcją pływania w ślizgu
Oborniki